Şirket Politikamız

20 Yıllık Deneyim

20 Yıllık olan şirketimizde ilk günkü aşkla ve güvenle çalışmaya devam etmekteyiz.

Sertifikalı Deneyim

Kurumumumuz ve çalışanlarımız ile alanında güvenli, kaliteli çalışmalar sunuyoruz.

Ömür Boyu Garanti

Kurumumuz ile yapılmış bütün yapılarda ömür boyu garanti vermekteyiz.

Başkandan Mesaj

Kuruluşundan bugüne kadar 17 yılı aşkın suredir İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün; dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyorum. Hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz; kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir. Biz her zaman; kaliteli,  sağlam konutları ve ticari alanları, en uygun koşullarla yatırımcılara sunmayı temel prensip edindik. Çalışma süremiz içinde başladığımız her işi zamanında tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik. Bizim için kazanmanın ilk koşulu; bize inanan ve güvenen yatırımcıları mahcup etmemek oldu. Biz taklit eden değil, taklit edilen olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu ciddi sektörde üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getirdiğimize inanıyoruz. Biz yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk. Yolumuza daha sağlam temeller atarak devam etmekten gurur duyuyoruz.

Yusuf NAYCI
Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkımızda

YUSUF YAPI AİLESİ olarak 2000 yılında kurulmuş olup, 17 yıldır konut sektöründe yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Şirketimiz; sağlam, konforlu konut projeleri üretmek için yola çıkmış olup, insanların kendisini güvende, mutlu ve huzurlu hissedecekleri, mekanlar inşaa etmeyi hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Yusuf Yapı olarak deprem gerçeğinin bilincindeyiz ve bu gerçekten yola çıkarak, gelecekteki nesillere ulaşabilecek sağlam, güvenilir yapılar yapmak ve güvenibilirliğini sürdürebilmek tek amacımızdır. Toplumun en önemli yapı taşlarından olan ailenin; mutlu ve huzurlu olduğu yaşam alanı yuvası evidir. YUSUF YAPI olarak bu sorumluluğun bilincindeyiz ve tüm projelerimizi kuruluşumuzun ilk günkü gibi titizlikle ve özveriyle yapmaktayız. Sevgi ve azimle yapılan her işin sonucunda başarı vardır, bizimde başarımızın altında yaptığımız işin kalitesi ve güveni bulunmaktadır.

Bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalarımız devam edecektir. Temel amacımız kaliteli, sağlam yapılar yapmak, insanların güven içinde ve huzurlu alanlarda yaşamlarını sağlamak. YUSUF YAPI ailesi olarak arkamızdaki gücün sizler olduğunu biliyor ve bu güvene layık olmak için yolumuza daha sağlam temeller atarak devam etmekten gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ: Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almak .

MİSYONUMUZ: Gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir Konforlu eyaşam alanları bırakmak. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyetini sürekli dikkate alarak , gerekli hizmet ve desteği devam ettirmek. Sizlerin sevdiklerinizle güven içinde, oturabileceği yaşam alanları inşa ederek, hayatınıza pozitif değerler katmaya devam edeceğiz. Yusuf Yapı binalarında oturan yüzlerce aileyi koşulsuz mutluluğa ulaştırmayı misyon edinmiştir.