Hakkımızda


yusuf yapı ailesi 2000 yılında kurulmuş olup,17 yıldır konut sektöründe yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır, şirketimiz  ,sağlam ,konforlu konut projeleri üretmek için,yola çıkmış olup,insanların kendisini güvende,mutlu ve huzurlu hissedecekleri, mekanlar inşaa etmeyi  hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. yusuf yapı olarak deprem gerçeğinin bilincindeyiz  ve  bu gerçekten yola çıkarak, gelecekteki nesillere ulaşabilecek sağlam, güvenilir ,yapılar yapmak ve güvenibilirliğini  sürdürebilmek tek amacımızdır,toplumun en önemli yapı taşlarından olan Ailenin, mutlu ve huzurlu olduğu yaşam alanı yuvası evidir, YUSUF YAPI olarak bu sorumluluğun bilincindeyiz ve tüm projelerimizi kuruluşumuzun ilk günkü gibi titizlikle ve özveriyle yapmaktayız sevgi ve azimle yapılan her işin sonucunda başarı vardır, bizimde başarımızın altında yaptığımız iş ve güven var.

Bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalarımız devam edecektir. Temel amacımız  Kaliteli ve sağlam yapılar yapmak ve insanların güven içinde ve huzurlu alanlarda  yaşamlarını sağlamak ,   YUSUF YAPI ailesi olarak arkamızdaki gücün sizler olduğunu biliyor bu güvene layık olmak için yolumuza daha sağlam temeller atarak devam etmekten gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ: çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almak .

MİSYONUMUZ:  Gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir KONFORLU yaşam alanları bırakmak,  Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemizde  mevcut olup,  sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alarak , gerekli hizmet ve desteği  devam ettirmek  ,sizlerin sevdiklerinizle güven içinde , oturabileceği yaşam alanları inşa ederek, hayatınıza pozitif değerler katmaya devam edeceğiz, YUSUF YAPI  binalarında oturan yüzlerce aileyi koşulsuz mutluluğa ulaştırmayı misyon edinmiştir